Zamówienia telefonicznie w godz. 9 - 17 tel. 575-896-887

Koszyk

Pusty

Regulamin

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

a. Właścicielem sklepu C-You.pl jest firma C-You Oddział w Polsce Ltd. Z siedziba w Lublinie.

b. Osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym C-You.pl jednocześnie potwierdza, że przed złożeniem zamówienie dokonywała badań wzroku w salonie optycznym, a parametry soczewki wpisane w trakcie składania zamówienia są zgodne z wynikami tych badań i nie będzie wnosiła do firmy C-You Oddział w Polsce Ltd. żadnych roszczeń dotyczących ich złego dopasowania.

c. Właściciel witryny nie odpowiada za treści przesłane przez inne osoby. Zabrania się przesyłania treści naruszających przepisy prawa, dobre imię innych osób, dobre obyczaje, lub treści powszechnie uznanych za obelżywe.

d. Osoby, których dane umieszczone są w bazie danych firmy C-You Oddział w Polsce Ltd. mają prawo wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. – patrz POLITYKA PRYWATNOŚĆI. Państwa dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

e. Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmienione zapisy Regulaminu są wiążące od momentu ich opublikowania na witrynie. Korzystający zobowiązani są systematycznie przeglądać treść Regulaminu.

f. Warunkiem dokonywania zakupów w sklepie C-You.pl jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz akceptacja jego postanowień.

 

II. ZAKUPY I REALIZACJA ZAMÓWIENIA: 

a. Złożenie zamówienia w sklepie C-You.pl jest jednoznacznym potwierdzeniem Zamawiającego zapoznania się z regulaminem oraz akceptacja wszystkich jego postanowień (punktów) bez zastrzeżeń.

b. Wszystkie ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT.

c. Informacja o kosztach dostawy i sposobach płatności umieszczone są na witrynie w zakładce "Wysyłka i zwroty". Wybór dostępnych sposobów dostawy i płatności, z uwzględnieniem kosztów z nimi związanych, jest dokonywany poprzez wybranie (lub wypełnienie) właściwych pól formularza w trakcie dokonywana zakupów ( po jednorazowym procesie rejestracji i każdorazowym procesie logowania).

d. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy do klienta. W przypadkach uzasadnionych nietypowymi parametrami towaru czas realizacji może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych, o czym klient zostanie poinformowany niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

e. Rabaty przyznane indywidualnie obniżają cenę produktów zamawianych po dokonaniu procesu logowania użytkownika bezpośrednio w sklepie internetowym na witrynie C-You.pl.

f. Umowy zawierane podczas składania zamówienia w C-You.pl są umowami zawieranymi na odległość. Umowę uważa się za zawartą z chwilą otrzymania zamówienia (oświadczenia woli zawarcia umowy), z zastrzeżeniem przypadków określonych w punkcie h,

g. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności co do:
- kompletności lub prawidłowości danych zawartych w zamówieniu,
- zamiaru wywiązania się z zobowiązań nakładanych przez umowę,
- zgodności zamiaru wykorzystania towaru z jego przeznaczeniem lub warunkami używania,

h. Sprzedawca może uzależnić realizację zamówienia od uzyskania potwierdzenia.

i. W razie konieczności anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt pocztą elektroniczną na konto kontakt@c-you.pl umieszczając w temacie wiadomości wpis „Anulowanie zamówienia”, gdyż staramy się przetwarzać zamówienie zaraz po jego otrzymaniu.

j. Nierozpakowany towar Kupujący może zwrócić bez podania przyczyny do 10 dni od daty jego otrzymania. Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym i bez utraty jego wartości handlowej. Do zwrotu towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupów, zawierający numer konta, na które mają być przesłane pieniądze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towarów zwroty nie będą rozpatrywane. Kupujący jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy C-You . Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący.  C-You Ltd. nie przyjmuje zwrotu soczewek, wykonywanych specjalnie na zamówienie Klienta ( torycznych i progresywnych ).C-You Ltd.  nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów "za pobraniem".

k. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Kupujący jest zobowiązany do spisania specjalnego protokołu uszkodzenia przesyłki w obecności pracownika Poczty Polsiej lub kuriera GLS. Firma C-You Ltd. nie odpowiada za przesyłki uszkodzone z winy przewoźnika.

 

III. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

a. Aby ułatwić dokonywanie zakupów w naszym sklepie internetowym, został utworzony specjalny system logowania, w którym zachowywane są dane Państwa do wystawienia faktury czy też adres dostawy. System zachowa dane tak, że przy następnym zamówieniu zostaną automatycznie umieszczone w formularzu bez potrzeby ponownego ich wpisywania.

b. Dane, które Państwo podacie podczas procesu rejestracji w naszym sklepie są chronione i nie będą w żaden sposób udostępniane osobom ani firmom trzecim.

c. Użytkownik po dokonaniu procesu logowania ma dostęp do swoich danych w każdej chwili może je modyfikować.

d. Wszelka korespondencja a w szczególności biuletynów i materiałów reklamowych odbywa się za wyraźną zgodą użytkownika.

e. Korzystając z witryny www.c-you.pl wyrażacie Państwo jednocześnie zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych i danych firmy do celów marketingowych przez C-You Ltd. Oddział w Polsce  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr101 poz.926 wraz późniejszymi zmianami).

f. Jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie na podany przez Państwa w trakcie procesu rejestracji adres skrzynki poczty elektronicznej, korespondencji z C-You Oddział w Polsce Ltd. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144 poz. 1204)

 

IV. WARUNKI I KOSZTY WYSYŁKI:

a. Po odbiór osobisty soczewek zapraszamy do naszego biura pod adresem:
C-You.pl
ul. Stanisława Leszczyńskiego 14C
20-069 Lublin.

b. Towar wysyłany jest paczką w następny dzień roboczy po wpłynięciu pieniędzy (przedpłaty) na konto firmy  C-You Oddział w Polsce Ltd lub potwierdzeniu zamówienia z formą płatności za pobraniem. Wyjątkiem są soczewki zamawiane indywidualnie na potrzeby Kupującego, w takim przypadku czas realizacji jest określony indywidualnie dla każdego typu soczewek i jest podany przy opisie produktu (liczony w dniach roboczych).

c. Koszty wysyłki:
Przy przedpłacie na konto lub płatnościach on-line (karty kredytowe, przelewy, itd.): Poczta Polska paczka priorytetowa - 12zł (paczka dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy) Kurier GLS - 24zł ( paczka dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy). Koszty wysyłki z płatnością przy odbiorze (u listonosza, kuriera lub na poczcie): Poczta Polska paczka priorytetowa - 18zł ( paczeka dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy). Kurier DPD - 30zł ( paczka dociera do odbiorcy w nastepny dzień roboczy)
Paczki wysyłane kurierem są ubezpieczone oraz istnieje mozliwość śledzenia przesyłki. Nie wysyłamy paczek za granicę.

d. Do towaru zawsze dołączamy paragon (lub fakturę VAT na życzenie).

 

V. REKLAMACJA ORAZ ZWROT TOWARU (odstąpienie od umowy sprzedaży):

a. Zamawiającemu (konsumentowi) przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, składając oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania towaru. W razie odstąpienia od umowy, zamawiający jest zobowiązany do zwrotu towaru w stanie niezmienionym.

b. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność z tytułu niezgodności towaru z umową. Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru z umową, gdy Kupujący o tej niezgodności wiedział  lub oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

c. Zgłoszenie niezgodności towaru z umową obejmuje przekazanie sprzedawcy: zakupionego towaru, (kopii) dowodu zakupu, opisu niezgodności z umową oraz żądania Kupującego (wymiany towaru, obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy). Sprzedawca ustosunkowuje się do reklamacji w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

d. W razie wątpliwości, zdjęcia i obrazy produktów przedstawione na stronie www.c-you.pl nie stanowią wiernego odzwierciedlenia wyglądu produktów lub efektów ich działań. Zapewnienia dotyczące właściwości towaru odpowiadają oczekiwaniom dotyczącym użytkowania towaru danego rodzaju w typowych uwarunkowaniach. W szczególności zapewnienia dotyczące właściwości towaru mogą nie być spełnione w przypadkach uwarunkowanych indywidualnie.

e. Warunkiem uznania reklamacji dotyczących uszkodzeń lub braków powstałych podczas transportu jest sporządzenie protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki w przypadku realizacji tzw. przesyłki kurierskiej.

f. W przypadku reklamacji prosimy o podanie krótkiego opisu wady oraz adres na który mamy odesłać towar. Reklamowany lub zwracany towar prosimy przesyłać na poniższy adres:

C-You Oddział w Polsce Ltd.
ul. Stanisława Leszczyńskiego 14C
20-069 Lublin
 

DZIĘKUJEMY ZA PRZECZYTANIE REGULAMINU I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW.
Facebook