Zamówienia telefonicznie w godz. 9 - 17 tel. 575-896-887

Koszyk

Pusty

SOLO-care Aqua 360ml

39,00 zł
Opis: 

Solo Care Aqua to nowy płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, który w szczególny sposób chroni je przed wysychaniem.
Zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. W porównaniu z innymi płynami Solo Care Aqua zapewnia soczewkom nawet do 90% lepsze nawilżenie.
Płyn w trakcie pielęgnacji usuwa drobne zanieczyszczenia pochodzące z otoczenia, które mogą mieć wpływ na komfort używania soczewek. Posiada specjalny zestaw składników, które bronią soczewkę przed odwodnieniem i utratą miękkości.
Przeznaczony jest w szczególności dla osób, które często przebywają z klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach, pracującym długo przy komputerze
Płyn Solo Care Aqua posiada w zestawie pojemnik na soczewki kontaktowe, skonstruowany w systemie MicroBlock. Zawiera on zatopione w powierzchni jony srebra, które działają antybakteryjnie oraz samodzielnie go oczyszczają, niszcząc pojawiające się mikroorganizmy. Pozwala to utrzymać powierzchnię pojemnika w odpowiedniej czystości oraz gotowości do przechowywania soczewek kontaktowych.

Facebook