Zamówienia telefonicznie w godz. 9 - 17 tel. 575-896-887

Koszyk

Pusty

AOSept Plus 360ml.

49,00 zł
Opis: 

Płyn AOSEPT® PLUS stworzony został na bazie nadtlenku wodoru. Przeznaczony jest dla osób o normalnych lub wrażliwych oczach, do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych.
AOSPET® PLUS nie zawiera konserwantów, które zazwyczaj powodują uczucie suchego oka, dyskomfort lub alergię. Soczewki zaraz po założeniu są gotowe na długi okres intensywnego noszenia.
Niewielkie stężenie wody utlenionej zawarte w płynie AOSEPT® PLUS powoduje utlenienie z błony komórkowej drobnoustrojów niszcząc je. Następnie sama woda utleniona ulega neutralizacji (czyli rozłożeniu na wodę i tlen) dzięki platynowemu dyskowi (umieszczonego pod koszyczkiem z soczewkami). Proces ten widoczny jest w postaci uwalniających się pęcherzyków tlenu, którego nadmiar uwalnia się przez otwór w wieczku pojemnika. Po trwającym 6 godzin procesie dezynfekcji i neutralizacji lub po całej nocy, czyste i świeże soczewki można wyjąć i założyć na oczy.
Płyn posiada pH zgodne z ludzkimi łzami. Napełnia soczewki świeżością na wiele godzin noszenia. Usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek opóźniając ich kolejne osadzanie.

Facebook